Акція

Доступно за замовленням

Парафінонагрівач тпн-02 медичний Заповіт 40 літрів

Оригінальна ціна: 32 560 ₴.Поточна ціна: 30 281 ₴.

Артикул: 929-40л Категорія: Бренд: Заповіт

✅✅✅ БЕЗКОШТОВНА доставка по Києву при замовленні від 1000 грн.
Призначений для роботи з озокеритом, парафіном, воском, лікувальним брудом (комплектація – брудо нагрівач) і подібним матеріалом, з необхідною РН та вмістом солі. Прилад може застосовуватися в санаторіях, лікарнях і клініках. Прилад призначений для роботи при температурі від +10 град. С до +35 град. С і відносній вологості повітря до 80%.

Парафінонагрівач – прилад, призначений для нагріву парафіну та інших теплолікувальних середовищ. Відомі різні типи парафінонагрівачів, переважно відрізняються один від одного корисним об‘ємом, габаритами, зовнішнім виглядом і споживаною потужністю. У країнах СНД найбільше поширення має парафінонагрівач з електропідігрівом.
Парафінонагрівач складається з посудини з кришкою для парафіну (або озокериту) ємністю 40 л, термометра, крана для випуску розплавленого парафіну і ковпачка-фільтра, розміщеного всередині посудини, для фільтрації розплавленого парафіну, водяної сорочки з отвором для заливу води і водомірного скла, вузла електропідігріву, перемикача потужності та побутового шнура для включення приладу в мережу. Перед експлуатацією в сорочку приладу заливається вода до позначки на водомірному склі. У суху посудину при закритому крані завантажують парафін і закривають кришкою. Включивши прилад в електромережу і встановивши ручку вимикача на потрібну потужність (1250 Вт), парафін нагрівають до 95 °С. При досягненні зазначеної температури ручку вимикача перемикають на меншу потужність (625 Вт) і підтримують необхідну температуру розплавленого парафіну протягом робочого дня.

Термін виготовлення: 1 – 1,5 міс

Споживана потужність, кВт

1250

Макс. температура нагрівання

95°

Напруга живлення

220~240 В

Тип пристрою

Парафіноплав

Гарантія

12 місяців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Парафінонагрівач тпн-02 медичний Заповіт 40 літрів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик
Парафінонагрівач тпн-02 медичний Заповіт 40 літрів
Оригінальна ціна: 32 560 ₴.Поточна ціна: 30 281 ₴.
Прокрутка до верху