Меблі медичні

Показано 1–12 із 211

Для ефективної злагодженої роботи будь-якої медичної установи потрібні команда професійних медпрацівників, якісне обладнання та спеціальні медичні меблі. Використання сучасних меблів не тільки підвищує якість медпослуг і полегшує роботу співробітників лікарні, але і сприяє підвищенню престижу медустанови.

Сертифіковані медичні меблі для різних медичних процедур і медичних напрямків можна придбати в «МедНова». Тут завжди представлений широкий асортимент меблів за доступною ціною, що відповідає всім медичним вимогам, так як компанія працює безпосередньо з її виробниками. Співробітники «МедНова» консультують клієнтів, допомагаючи вибирати відповідні моделі. На сайті також можна замовити швидку доставку меблів у будь-який регіон.

Види меблів для медустанов

До вибору медичних меблів потрібно підходити дуже відповідально. Будь-який предмет облаштування медичного кабінету повинен бути практичним, абсолютно безпечним і якісним. Особливу увагу варто приділити конструкції медичних меблів – вони повинні бути максимально зручними для пацієнта, продуманими і без гострих кутів.

У “МедНова” можна купити:

Медичні меблі з рухомими секціями (наприклад, функціональні ліжка, гінекологічні крісла) є з механічним та електроприводом. Вибираючи модель з механічним приводом, доведеться вручну задіяти механізми. Крісла та ліжка з електроприводом можуть змінювати положення ложа та сидіння без участі лікаря – все робиться за допомогою електричного моторчика.

Для производства стоек, подставок, стеллажей используютсяпрочные качественные материалы – чаще всего нержавеющая сталь. Медицинскиестолы, полочки и ящики можно обрабатывать хлорсодержащими и дезинфицирующимисредствами. Конструкция такой мебели может меняться – в некоторых моделяхразрешается добавлять или убирать полочки. Есть варианты медицинской мебели сколесиками и резиновыми «заглушками».

Кошик
Прокрутка до верху