Стерилізаційне обладнання

Показано 1–12 із 36

Устаткування для стерилізації

Інфекції бактеріального походження свого часу вбивали до чверті населення планети. Відкриття існування мікроорганізмів направило світову історію в інше русло. І більшість досліджень приводили до висновку, що найдієвіший спосіб позбутися грибків, мікробів і вірусів – це знезаразити приміщення та речі, з якими контактував хворий. Стерильний – це означає, що знезаражений, очищений від мікроорганізмів. Санепідемічні вимоги можуть пред’являтися до приміщень, повітря, медінструментів та інших предметів. Існує і загальноприйнятий показник стерильності – біологічне навантаження не більше 10 в 6-му ступені.

Стерилізація – необхідність всіх медичних установ

Позбутися мікроорганізмів у приміщенні можна кількома методами: хімічним та фізичним: парою, за допомогою інфрачервоного випромінювання, озоном або повітрям, на основі пари формальдегіду, за допомогою нагрівання кульок зі скла тощо. Застосування різноманітних сучасних приладів та високотехнологічного обладнання забезпечує різноманітність функціональних можливостей стерилізаторів різного типу. Ще наші старші родичі пам’ятають про процес стерилізації шприців у дистильованій воді. І це живе свідчення стрімкості розвитку медичної промисловості.

Стерилізаційне обладнання різного спектру дії та виробничого застосування з описом характеристик та функціональних особливостей можна подивитися, порівняти та замовити із зручною доставкою.

Кошик
Прокрутка до верху