Тумби медичні

Відображаються усі з 6 результатів

Тумби медичні – дуже популярні меблі

Найпопулярнішим видом меблів для медичних кабінетів є медичні тумби. Їхня різноманітність визначає не тільки призначення, а й велику різноманітність модельних модифікацій, виготовлених із сучасних високотехнологічних з урахуванням ергономічності конструкції.

Особливість сучасного підходу в оформленні медичних кабінетів передбачає не лише технологічність, функціональність, відповідність санепідемічним нормативам для медустанов, а й стильний зовнішній вигляд та можливість підтримати певну дизайнерську лінію. Особливо актуально це для адміністративних кабінетів, відділень денного стаціонару, вестибюлів, медичних постів, реєстратури та палат, що розраховані на тривале перебування пацієнтів.

Різні типи медичних тумб

Є ще й медична тумба пристінного типу, оснащені колесами, виконані з різних матеріалів, оснащені спеціальними пристроями, підставками, штативами, дозаторами, раковинами та кранами. Особливу увагу слід звернути на модель “медична тумбочка” з різних композитних матеріалів: наприклад, з полівініловими або скляними вставками, анодованого алюмінію, нержавіючої сталі і так далі.

Кошик
Прокрутка до верху