Стійки медичні

Відображаються усі з 2 результатів

Медична стійка

Для облаштування палати інтенсивної терапії, маніпуляційного та лікарського кабінету необхідне спеціальне медичне обладнання, зокрема медичні стійки для розміщення необхідної апаратури. Використовуючи такі меблі, можна забезпечити мобільність та безпечне розміщення медичних приладів, необхідних для різних процедур.

Великий вибір медичного обладнання представлений в інтернет-магазині «МедНова». Компанія співпрацює безпосередньо з виробниками, тому пропонує придбати якісні товари за доступною ціною.

Особливості медичних стійок

Медична стійка – це стелаж, на якому можна розмістити прилади, діагностичне та інше медичне обладнання, а також медикаменти, перев'язувальний матеріал.

Медстійки бувають:

  • з відкритими полицями;
  • з висувними ящиками.

На полиці можна покласти те, що знадобиться насамперед, а в ящик – предмети, які використовуються не так часто. Кількість та розмір полиць та ящиків може бути різним. Довжина, ширина та висота вказуються в мм в описі товару. Завдяки вертикальній системі рівнів можна розмістити максимальну кількість медичного обладнання та матеріалів, використовуючи мінімум місця у кабінеті. У деяких моделях можна встановити додаткову полицю.

Конструкція стійок ергономічна. Полиці та ящики не мають гострих кутів. Колір фасадів скринь можна підібрати так, щоб вони підходили під корпоративний стиль медустанови.

Меблі не потребують складного догляду. Вони показують високі експлуатаційні властивості. У більшості моделей полиці мають полімерне покриття, яке можна обробляти хлоровмісними і дезінфікуючими засобами.Поверхні стійок не схильні до корозії.

Медичні меблі оснащені широкими прогумованими колесами. Вони забезпечують мобільність, м'який хід та стійкість конструкції.

Кошик
Прокрутка до верху