Візки медичні

Показано 1–12 із 22

Що таке медичний візок

У медзакладах різного типу використовується обладнання спеціального призначення – візок медичний. Вона потрібна для полегшення роботи медперсоналу та підвищення комфорту пацієнтів при виконанні лікувально-діагностичних процедур. Такі вироби потрібні для зручного транспортування хворих, перевезення медичного інвентарю, документів, постільних речей та ін..

Корпус медичного візка може містити кілька ярусів, спеціальні ящики, секції та піддони. Вироби для транспортування людей обов'язково мають постіль для пацієнта. Каркас виготовляється із міцної нержавіючої сталі з додаванням нікелю та хрому. Поверхня корпусу покривається порошковою фарбою для забезпечення додаткового захисту від корозії та впливу хімічних речовин. Завдяки такому покриттю, виріб легко очищається від забруднень і добре переносить дезінфікуючу обробку..

Візки медичні відрізняються високою мобільністю та гарною маневреністю за рахунок наявності у них коліс. Колісні опори дозволяють швидко змінювати напрямок руху і виготовляються з термопластичної гуми. Цей матеріал забезпечує тихе пересування виробу без деренчання, не залишає слідів на підлозі.

Медичний візок повинен бути стійким, багатофункціональним, компактним і безпечним в експлуатації. Для усунення ризику травм виріб не містить гострих виступів. Стіл візок медичний, а також каталки для транспортування людей мають одну або кілька заокруглених ручок. Вони дозволяють контролювати напрямок руху виробу та переміщати його без значних фізичних зусиль..

Види медичних візків

Такі вироби можуть бути призначені для різних цілей, тому відрізняються один від одного особливостями конструкції. Візки для перевезення пацієнтів обов'язково мають ложе, обшите м'яким матеріалом, який добре переносить чищення та дезінфекцію. Такий медичний візок може регулюватися по висоті, мати знімні ноші. Вони використовуються для екстреного транспортування людини до машини швидкої допомоги, перевезення пацієнтів усередині медичного закладу.

Стіл візок медичний з висувними ящиками, секціями та знімними елементами призначений для перевезення апаратури, медичного інвентарю, документації, ліків та витратних матеріалів. Такі вироби полегшують роботу медичного персоналу, використовуються для перевезення їжі та посуду до палат. Для зручності прибирання у медичних закладах використовується окремий вид візків компактних розмірів. Вони мають кілька секцій, полегшують перевезення постільної білизни, одягу, збирального інвентарю..

Для переміщення великих та важких вантажів призначені вантажні візки медичні. Вони відрізняються посиленою рамою та підвищеною місткістю, мають великі колеса. Такі вироби можуть використовуватися всередині приміщення та на вулиці на дорогах з рівним та твердим покриттям.

Купити медичний візок у Києві в магазині Mednova

Будь-якому лікувально-профілактичному закладу потрібний медичний візок купити який можна в інтернет-магазині Mednova. На сайті представлені вироби різних конструкцій, призначені для перевезення пацієнтів, розвезення їжі та білизни, транспортування кисневих балонів, медичної апаратури, ліків та витратних матеріалів..

Всі товари, представлені на сайті, мають прийнятну ціну та сертифікати якості. Вироби відрізняються високою мобільністю, зручністю та безпекою експлуатації, повністю відповідають санітарним нормам. Замовити стіл візок медичний або каталку для транспортування пацієнтів можна онлайн або по телефону, а менеджер сайту відповість на всі запитання та допоможе зробити правильний вибір.

Найпопулярніші товари в категорії медичний візок:

Кошик
Прокрутка до верху