Ростоміри медичні

Відображаються усі з 6 результатів

Що таке медичний ростомір?

Зростання є ключовим антропологічним показником людини, а для його вимірювання використовується спеціальний медичний предмет — ростомір. Він встановлюється у дитячих навчальних закладах, поліклініках та лікарнях, оздоровчих санаторіях, а також у медкабінетах промислових підприємств та спортивних закладів.

У медицині точне визначення зростання людини має важливе значення. Від цього показника залежить дозування ліків, визначення рівня фізичних навантажень та виявлення відхилень у розвитку організму. Тому при виборі ростоміра медичного потрібно віддавати перевагу якісним виробам, що дають точний результат. Виріб використовується для вимірювання зростання дітей та дорослих, дає можливість виявити деякі захворювання на ранній стадії.

Ростомір належить до групи медичного обладнання та найчастіше має досить просту конструкцію. Основна частина виробу – пряма цифрова шкала, за якою визначається зростання людини. На шкалі розташована невелика рухлива планка, що дозволяє чітко визначити зростання людини під час проведення вимірів. Деякі моделі мають додаткове відкидне сидіння для вимірювання зростання в положенні сидячи.

Види ростомірів

Всі медичні ростоміри можна класифікувати за різними критеріями. Залежно від вікової категорії виділяють дитячі та звичайні ростоміри. Вироби першого типу призначені для вимірювання зростання дітей віком до 15 років. Окремий вид виробу – ростомір для немовлят у вигляді прямокутного лотка з бортиками, який дозволяє визначати довжину тіла дитини в лежачому положенні. Максимальна позначка такого виробу — 84 см. Ростоміри медичні для дорослих мають шкалу до 200–220 см, а розподіли на неї наносяться починаючи з висоти 1 м від підлоги.

Залежно від конструктивного виконання виділяють механічні та електронні ростоміри медичні. Механічні вироби є вертикальною штангою з невеликою пересувною планкою. Електронний тип виробу має вбудований мікропроцесор та працює від мережі чи акумулятора. Такий виріб видає показник зростання на табло, виходячи з оцінки ступеня пружинного натягу.

Звичайні медичні ростоміри можуть кріпитися на стіну або встановлюватися на підлогу. Дитячі моделі для немовлят розташовані горизонтально, дозволяючи покласти у них малюка. У невеликих кабінетах часто встановлюються компактні моделі, які, крім вертикальної шкали, містять ваги. Такі вироби дозволяють одночасно вимірювати зростання та вагу людини, що економить час.

Матеріали виготовлення ростомірів

Ростоміри медичні мають цілісну або розбірну конструкцію, виготовляються з різних матеріалів. Вироби для новонароджених є дерев'яним лотком з невеликими бортиками, всередину якого укладають дитину. Як матеріал при цьому використовується нетоксичне ламіноване ДСП, яке відрізняється гіпоалергенними властивостями і добре переносить обробку дезінфікуючими засобами.

Звичайні медичні ростоміри часто мають шкалу з металевого профілю. Вона може закріплюватись на стіні або встановлюватись на підлогу. У другому випадку шкала кріпиться до металевої основи, яка оснащена прогумованими ніжками. Поверхня металу пофарбована нетоксичною білою фарбою, використання якої дозволено у медичних та дитячих закладах. Таке покриття добре переносить санітарну обробку та дезінфекцію, забезпечує довговічну експлуатацію виробу.

Купити ростомір у Києві в магазині Mednova

Якісний ростомір купити у Києві можна в інтернет-магазині Mednova. Ця категорія товару не підлягає обов'язкової сертифікації, але в каталозі виробів на сайті представлені різні моделі від виробника, які відповідають усім вимогам до медичного обладнання. Придбати їх можна за доступною ціною.

Вся продукція відповідає стандартам якості, відрізняється довговічністю, а її використання є безпечним для здоров'я людини. Вироби надійно фіксуються на стіні або встановлюються на підлогу, дозволяючи отримати максимально точний результат вимірювань зростання. Доставка виконується у мінімальні терміни на вибраний склад перевізника. Відповідь на будь-яке питання щодо характеристик товару можна отримати у менеджера інтернет-магазину, який надасть детальну консультацію, допоможе підібрати потрібну модель медичного обладнання.

Кошик
Прокрутка до верху