Стільці медичні

Показано 1–12 із 13

Відмінні властивості медичних стільців

Стілець медичний призначений для використання в лікувальних закладах та має низку специфічних особливостей. Такі вироби можуть бути призначені для пацієнта або медперсоналу. Окрему категорію складають спеціалізовані стільці до виконання медичних процедур. Стілець медичний виготовлений із міцних, екологічно чистих матеріалів, відрізняється високою якістю та довговічністю.

Матеріалом для каркасу медичного стільця є високоякісна нержавіюча сталь. Вона забезпечує міцність та стійкість виробу, несприйнятлива до корозії. На гладку поверхню сталі нанесено нетоксичну порошкову емаль, стійку до впливу хімічних речовин. Залежно від функціонального призначення виріб може бути мобільним або нерухомим. У першому випадку на ніжках стільця медичного є прогумовані колеса, які забезпечують його зручне пересування. Ніжки нерухомих стільців часто мають гумові накладки. Вони запобігають ковзанню виробу по підлозі, підвищуючи його стійкість.

Стілець медичний має м'яке та зручне сидіння. У конструкції деяких виробів також передбачена спинка та підлокітники. Ці елементи забезпечують комфорт пацієнта та зручну роботу медперсоналу, полегшують проведення різноманітних медичних процедур.Сидіння, спинка та підлокітники виробу обшиті м'яким, зносостійким матеріалом, який добре піддається санітарно-дезінфікуючій обробці.

Медичні меблі повинні бути безпечними та зручними у використанні, забезпечуючи правильне положення тіла людини. Стілець медичний не містить гострих виступів, а моделі, що трансформуються і переносні, легко розкладаються, приймаючи потрібну конфігурацію..

Види медичних стільців

Існує кілька різновидів стільців для медичних закладів. Кожен вид виробів має специфічні особливості конструкції та призначений для певних цілей. Найпростіший варіант – стаціонарний стілець медичний зі спинкою, металевими ніжками та м'яким сидінням. Він підходить для розміщення пацієнтів, які очікують на прийом лікаря і може бути окремо стоячим або секційним..

У лабораторіях та медичних кабінетах часто використовується стілець медичний гвинтовий. Сидіння такого виробу може вільно обертатися навколо своєї осі та зазвичай використовується медперсоналом під час проведення огляду та різних лікувальних процедур. Стілець медичний гвинтовий дозволяє зручно розвертатися від пацієнта до столика з медичними інструментами та ліками, забезпечує зручний доступ до кількох поверхонь, що розташовані навколо виробу. Стілець медичний гвинтовий може мати регульовану спинку або вигляд табурету.

У лікарнях та поліклініках також використовується стілець медичний зі спинкою та підлокітниками. Він потрібний для зручного забору крові, виконання перев'язок та інших медичних процедур. Дуже зручні в експлуатації розкладні вироби, які можуть бути трансформовані. Вони використовуються під час лікувального масажу, встановлюються у кабінетах для фізіотерапії. Окремим підвидом таких виробів є пологові стільці з унікальною конструкцією. У такого виробу є регульована спинка, особливі ручки та упори для ніг, які забезпечують комфортне розміщення породіллі..

Купити стілець медичний у Києві в магазині Mednova

Для проведення лікувально-діагностичних процедур необхідні різні модифікації стільця медичного купити які можна на сайті Mednova. У каталозі представлені моделі різних конструкцій, призначені для медперсоналу та пацієнтів. Вся продукція має сертифікати якості, відрізняється довговічністю та надійністю, а купити її можна за прийнятною ціною.

Менеджер інтернет-магазину відповість на всі питання, допоможе підібрати відповідний вид стільця медичного зі спинкою або у вигляді табурету. Швидка доставка здійснюється до будь-якого населеного пункту України. Зробити замовлення можна через сайт або в телефонному режимі, вибравши бажаний колір оббивки сидіння, спинки та підлокітників.

Кошик
Прокрутка до верху