Шафи медичні

Показано 1–12 із 18

Шафа медична – необхідний у будь-якій медустанові елемент обстановки, спеціальні меблі. Від звичайних меблів для дому, офісу такі шафи відрізняються підвищеною міцністю та вологостійкістю. Вони виготовляються з вогнестійких матеріалів, є негорючими.

Шафа для зберігання медикаментів

Шафи в кабінетах закладів охорони здоров’я необхідно утримувати в ідеальній чистоті. Тому медичні меблі повинні бути стійкими до впливу різних хімічно активних речовин, що дезінфікують препаратів. Медична шафа для медикаментів (фармпрепаратів) виготовляється з металу із стійким до корозії, хімічно інертним, гігієнічним покриттям, зазвичай порошковою емаллю. Такий матеріал забезпечує міцність та надійність конструкції, простоту догляду за меблями.

Дверцята в шафах для фармпрепаратів зазвичай засклені, полиці теж скляні, що покращує огляд, полегшує пошук потрібних ліків. Для забезпечення їх безпеки дверцята оснащують замком під ключ. Якщо ж у шафі повинні зберігатися наркотичні препарати, особливо цінні інструменти, він комплектується суцільнометалевим сейфом із замком підвищеної надійності.

Навіщо потрібні медичні шафи?

Шафи медичні застосовуються для зберігання:

  • медикаментів, зокрема наркотичних препаратів;
  • різних інструментів, перев’язувального матеріалу;
  • медичної документації, карток пацієнтів;
  • халатів, спецодягу медперсоналу.

Найчастіше у медичній шафі є кілька відділень під препарати, інструменти та матеріали, документацію. Такі меблі зручні, а також стильно і акуратно виглядають, дозволяють навести лад на робочому місці, тримати під рукою все необхідне і виключити доступ сторонніх до професійного приладдя.

Купити шафу медичну можна і для зберігання спецодягу. Такі шафи суцільнометалеві, без скління, у них є поличка під головні убори, штанга для вішалок, вентиляційні отвори. Особливий різновид медичних шаф – лабораторні шафи з витяжкою. Вони встановлюються над робочих кабінетах, де ведеться прийом пацієнтів, а лабораторіях, де виконуються аналізи, проводяться різні хімічні реакції, у яких виділяються небезпечні здоров’ю пари.

На шафу медична ціна залежить від призначення, розмірів та особливостей конструкції – підлогова або підвісна, одно- або двостулкова, цільнометалічна або зі скляними елементами, а також від кількості замків та ступеня захисту, яку вони забезпечують.

Купити медичну шафу в Києві та Україні

Інтернет-магазин медтехніки Mednova пропонує купити шафу медичну виробництва ГК «Заповіт» та власного виробництва. Це меблі з найкращим співвідношенням якості та ціни. Кожному покупцю допоможуть підібрати модель шафи медичної або лабораторної для вирішення конкретного кола завдань. Береться до уваги кількість персоналу, потік відвідувачів, документообіг, площа кабінетів, загальний рівень оснащеності закладу та інші фактори. Деякі моделі можуть поставлятися як у суцільнометалевому виконанні, так і зі склінням. Наші переваги:

  • великий вибір шаф різного розміру, місткості, призначення;
  • найвищий рівень надійності меблів, всі вироби сертифіковані в Україні;
  • ціни від виробника;
  • консультації, професійна допомога у виборі;
  • доставка по Києву, області, Україні, можливість самовивезення у Києві;
  • співробітництво з оптовими та роздрібними покупцями, фізичними та юридичними особами, у тому числі платниками ПДВ.

Вибрати шафу та оформити замовлення можна на сайті, а з усіх питань звертатися за телефоном.

Кошик
Прокрутка до верху