Підставки медичні

Відображаються усі з 11 результатів

Медичні підставки

Медичні підставки для таза або відра – невід'ємний елемент облаштування медичних кабінетів (прийомних, операційних, пологових) у хірургії, гінекології, інфекційних, опікових та інших медвідділеннях. Придбати якісні підставки можна в «МедНова».

Навіщо потрібні медпідставки?

Підставка медична використовується для:

  • дезінфекції рук мендперсоналом під час підготовки до операцій та інших медичних маніпуляцій;
  • збору медвідходів, використаних інструментів, одноразових медичних матеріалів під час проведення операцій та інших медичних маніпуляцій.

Особливості медичних підставок

У продажу є підставки для кріплення одного або двох тазів різних діаметрів із нержавіючої сталі. Також є варіанти, до яких кріпиться цебро або бікс. Конструкція підставок така, що вони займають мінімум місця – їх зручно встановлювати біля ліжка хворого в палаті, в операційних, маніпуляційних і т.д. У багатьох моделях висоту стійки можна регулювати, що дозволяє лікарю максимально комфортно організувати своє робоче місце. Крім цього, медичні підставки відрізняються компактністю, невеликою вагою, стійкістю – їх основа кріпиться до триноги із спеціальними гумовими накладками. Бувають і моделі на коліщатках – вони більш мобільні. Для виготовлення основи підставки найчастіше використовується нержавіюча сталь, покрита порошковою фарбою. якісний товар за доступною ціною. З товарів, які ми пропонуємо – Ліжка медичні, Опромінювачі бактерицидні, Кресла гінекологічні та багато іншого.

  • Можна отримати консультацію та допомогу з вибором будь-якого медобладнання.
  • Вся продукція має сертифікати якості та гарантію, можна замовити післягарантійне обслуговування.
  • Своєчасне виконання всіх замовлень.
Кошик
Прокрутка до верху