Відображаються усі з 8 результатів

Термостат сухоповітряний

це обладнання, яке дозволяє керувати нагріванням та охолодженням реактивів, рідин та інших речовин у спеціальній тарі. Такі агрегати використовуються в лабораторіях для проведення різних медичних досліджень з підтримкою заданої температури, зокрема, бактеріологічних аналізів. Термостат можна рекомендувати для зберігання медичних проб, які швидко псуються.

Купити сучасний термостат для підтримки необхідної температури можна в «МедНова». Тут представлено широкий вибір сертифікованого медичного обладнання. Компанія співпрацює з виробниками безпосередньо, тому може запропонувати якісні товари за низькими цінами. Співробітники «МедНова» допомагають з вибором необхідної техніки, а також надають гарантійне та постгарантійне обслуговування. Також у нашому інтернет-магазині медичної техніки можна купити:

  1. Опромінювачі бактерицидні;
  2. Рециркулятори бактерицидні;
  3. Стерилізатор повітряний.

Особливості техніки

У продажу є сухоповітряні термостати з різною кількістю та об'ємом камер. Чим більший об'єм камери, тим вища ціна та тим більше лабораторних зразків можна буде одночасно завантажити у термостат.

Завдяки функції примусової циркуляції повітря, його температура в кожній точці камери максимально відповідає заданому рівню. Разом із цифровою системою підтримки температурного режиму вбудований вентилятор забезпечує мінімальне відхилення робочої температури від заданого параметра.

У камері термостата може бути різна кількість полиць. Перед покупкою потрібно уточнити їхню кількість, а також максимальне навантаження, яке вони зможуть витримати. Це дозволить спрогнозувати завантаження камери матеріалами для бактеріологічних досліджень. Всередині деякі моделі термостатів мають «гребінки» на стінках (як у холодильників), що дозволяє міняти місцями положення полиць.

Деякі моделі сухоповітряних термостатів можуть мати двоє дверей:

  • зовнішні – з металу – для термоізоляції холодильної камери від повітря у приміщенні;
  • внутрішні – прозорі – для візуального спостереження.

Камери термостата мають відмінну термоізоляцію стін. Завдяки дзеркальному покриттю з нержавіючої сталі, ретельно підігнаним дверям можна максимально зберегти робочу температуру всередині камери.

Деякі сучасні моделі термостатів мають незалежну пам'ять. Це означає, що після відновлення електроживлення після аварійного вимкнення всі налаштування відновлюються автоматично.

Переваги сухоповітряного термостату

  • безперервна та точна підтримка оптимальної робочої температури для проведення лабораторних досліджень;
  • простота експлуатації та догляду;
  • економне споживання електроенергії;
  • захист від перегрівання;
  • цифрове відображення заданої та поточної температур.
Кошик
Прокрутка до верху