Ширма медична

Відображаються усі з 9 результатів

Що таке медична ширма

У медустановах часто виникає необхідність відокремити певну частину кабінету чи палати для комфорту пацієнта, проведення огляду чи виконання деяких лікувальних процедур. Для досягнення цієї мети використовується спеціальна конструкція – ширма медична. Виріб є легкою вертикальною перегородкою з однієї або декількох секцій. Перегородка складається із каркасу, на якому закріплена щільна непрозора тканина.

Ширма для медичного кабінету дає можливість кільком лікарям одночасно працювати в одному приміщенні, забезпечує самотність пацієнта. Вона також використовується у косметичних салонах, масажних та стоматологічних кабінетах, загальних палатах лікарень. Ширма медична може мати різні розміри, а її конструкція дозволяє складати виріб за потреби.

Властивості ширми медичної

Ширма використовується у медичних закладах, тому має відповідати певним вимогам. Каркас виробу має невелику вагу та виготовляється із міцної сталі або міцного пластику, що забезпечує надійність виробу. Для захисту від корозії сталь покривається екологічно чистою порошковою фарбою, яка відрізняється підвищеною стійкістю до агресивних хімічних речовин. Ніжки каркаса мають колеса, які забезпечують зручне переміщення перегородки.

Для виготовлення виробу використовується спеціальна медична тканина. Вона має високу зносостійкість і міцність, легка і непрозора. Забарвлення такого матеріалу може бути різним, що дозволяє індивідуально підібрати ширму медичну під інтер'єр приміщення. Крім цього, медична тканина має гладку поверхню, добре переносить санітарне очищення та обробку дезінфікуючими засобами. Відмінними якостями ширми для медичного кабінету є практичність, довговічність, безпека експлуатації, а також легкий догляд і невелика вага конструкції.

Види медичних ширм

Для різних типів приміщень у поліклініках та лікарнях використовується своя медична ширма, ціна якої залежить від розмірів конструкції. Виріб може мати одну, дві чи три секції.

Односекційні ширми призначені для невеликих приміщень, мають компактні розміри та дозволяють відгородити невелику ділянку простору. Вони необхідні в маніпуляційних кабінетах, встановлюються біля кушеток, крісел для огляду. Односекційна перегородка має найнижчу ціну і є бюджетним варіантом.

Двосекційна ширма для медичного кабінету містить дві стулки, які з'єднуються за допомогою петель і можуть розташовуватись під різним кутом один до одного. Така конструкція дає змогу відгородити частину кімнати з двох сторін, регулюючи розміри виділеного простору.

Трисекційна ширма медична складається із трьох послідовно з'єднаних секцій. Завдяки рухомим петлям секції легко складаються гармошкою, що дозволяє міняти довжину перегородки. Трисекційна медична ширма ціна якої буде трохи вищою, ніж вартість одно- та двосекційних виробів, дозволяє відгороджувати значний простір. Вона використовується в просторих приміщеннях та загальних палатах, легко набуває потрібної форми.

Купити ширму медичну у Києві в магазині Mednova

Ширму для медичного кабінету, косметичного салону або лікарняної палати можна придбати в інтернет-магазині Mednova. Всі вироби мають міцний каркас, а для виготовлення використовується зносостійка медична тканина. У каталозі представлені перегородки з різною кількістю секцій за прийнятною ціною, а оформити замовлення легко телефоном або онлайн. Менеджери сайту надають докладну консультацію, допомагають підібрати виріб потрібних розмірів.

Всі перегородки, представлені на сайті Mednova, мають сертифікати якості. Вироби зручні у використанні та виготовлені із нетоксичних матеріалів із застосуванням новітніх технологій. Доставка можлива до будь-якого населеного пункту України.

Кошик
Прокрутка до верху