Штативи медичні

Відображаються усі з 7 результатів

Купити медичний штатив та ендоскопічну стійку

Медичний штатив – це один із пристосувань для медицини, замінити яке практично неможливо. При цьому далеко не завжди він впадає у вічі або кимось уважно розглядається. Однак саме він – це один із ключових предметів меблів для медицини. Головна його перевага – універсалізм, тобто він застосовується для великої кількості дій. Втім, найчастіше штатив використовується за необхідності вливання рідин. Він застосовується як у лікарнях, так і в домашніх умовах.

Купити штатив для вливань

Існують різні види штативів у вигляді стійок. Стаціонарний штатив – найчастіше використовуваний із них. Такий штатив оснащений утримувачами, на які можуть бути поміщені різні флакони, пакети та пляшки з рідинами чи препаратами. Матеріалами виготовлення штатива є тонка сталь, його поверхня покривається полімером і обробляється рідиною, що дезінфікує. Розрізняють стаціонарні медичні штативи, що мають коліщатка і не мають їх. На ринку представлений також і розбірний штатив – за рахунок свого розширеного функціоналу він зручніший. Крім того, перевагою даного штатива є зручність його транспортування, до його комплекту входить спеціально призначений для цього чохол. Третім із існуючих видів штатива є телескопічний, у ньому передбачено регулювання висоти.

Стійка ендоскопічна

Безліч магазинів пропонують купити штатив для вливань, серед них і ми. Наш магазин здійснює продаж стаціонарного штативу, складного штативу. У нас ви зможете купити ендоскопічну стійку, а також штатив для тривалих внутрішньовенних вливань ШДВ. Крім того, у продажу є лапароскопічна стійка. Вона має зручні функції, в ній можна зберігати деяке обладнання, прилади та інструменти. Будучи виробленою з металу високої якості, вона оброблена спеціальною фарбою, що забезпечує спрощену дезінфекцію та очищення. Висока мобільність стійки досягається за рахунок наявності на ній коліщатків. Представлена в нашому магазині ендоскопічна стійка – це невід’ємний медичний предмет, на якому можна встановити спеціальне обладнання. Також вона легко може бути використана для здійснення медичних досліджень. Ціна на ендоскопічну стійку виправдовує надані нею вигоди і переваги.

Штатив для тривалих внутрішньовенних вливань ШДВ

Необхідність вливання рідких ліків виникає регулярно. Ця процедура завжди включає використання штатива. Його застосування гарантує зручність для лікаря та пацієнта. Вирішивши купити штатив або стійку саме у нас, ви гарантовано отримаєте якісні предмети за помірними цінами. Більш детальну інформацію про штативи та стійки ви можете дізнатись на сторінках даного інтернет-сайту.

Кошик
Прокрутка до верху