Негатоскопи

Відображаються усі з 2 результатів

Що таке медичний негатоскоп?

Негатоскоп медичний це спеціальний прилад для зручного перегляду рентгенівських знімків. Він має прямокутну форму та встановлюється у медичних закладах різного типу, лікувально-профілактичних санаторіях, науково-дослідних лабораторіях. Пристрій складається з металевого або пластикового корпусу, усередині якого розташовується матове скло білого кольору. За склом встановлені лампи, які забезпечують підсвічування рентгенівських знімків. Прилад також містить систему кріплення та панель для регулювання параметрів світіння.

Негатоскоп дозволяє детально розглянути рентгенівські та флюорографічні знімки внутрішніх органів та кісток, а також знімки УЗД, МРТ та мамографії. Прилад полегшує процес проведення діагностики стану кісток та внутрішніх органів, тому часто застосовується у травматології, онкології, стоматології, гінекології та інших галузях медицини.

Знімок фіксується на екрані медичного негатоскопа за допомогою спеціальних затискачів і рівномірно підсвічується по всій площі. Таке підсвічування дає лікарю можливість розпізнавати різні відтінки чорного та сірого на плівці, які відображають різну щільність відповідних тканин.

Функції негатоскопів

Основна функція негатоскопа медичного – полегшення читання знімків внутрішніх органів та кісток для лікаря. Для досягнення цієї мети необхідно, щоб пристрій мав кілька важливих функцій. Вони дають можливість розглянути знімок у найдрібніших деталях, визначити наявність хвороб чи патологій внутрішніх органів.

Кожен негатоскоп має певну яскравість, від якої залежить можливість розгляду найдрібніших деталей знімка. Цей параметр можна регулювати вручну, щоб прочитати знімки з різною оптичною щільністю. Прилад може мати додаткову функцію діафрагмування. При цьому він оснащений спеціальними шторками, що рухаються, які дозволяють розглянути в подробицях окремі фрагменти знімка.

Світіння, що випромінює негатоскоп медичний, має певну колірну температуру. Воно максимально біле, з нахилом у блакитну зону колірного спектру. Якісний пристрій випромінює свічення рівномірно, що знижує навантаження на очі лікаря та дозволяє докладно розглянути знімок.

Негатоскоп дозволяє читати як сухі, і мокрі знімки. У другому випадку внизу екрана встановлюється лоток для стікання води. За допомогою пристрою можна проводити діагностику травм та патологій внутрішніх органів в екстрених випадках, вивчивши знімок одразу після його виготовлення.

Види негатоскопів

Сучасні негатоскопи медичні класифікуються за різними критеріями. Залежно від способу встановлення виділяють підлогові, настінні та компактні настільні конструкції, які використовуються у невеликих медичних кабінетах. Прилад може бути стаціонарним чи мобільним, маючи зручні колеса для переміщення.

Джерелом підсвічування всередині приладу можуть бути флуоресцентні, люмінесцентні або сучасні світлодіодні лампи. Прилади мають різні розміри оглядового екрану, що дозволяє підібрати пристрій для перегляду різних форматів знімків.

Негатоскоп медичний може бути однокадровим чи багатокадровим. У першому випадку за допомогою пристрою можна розглядати лише один знімок, тому такі пристрої зазвичай встановлюються в стандартних поліклініках. Багатокадрові прилади дозволяють лікарю одночасно розташовувати на екрані від 2 до 4 знімків, що дозволяє відстежити динаміку розвитку патології. У медичних установах вузького профілю, що спеціалізуються на лікуванні певної категорії хвороб, зазвичай використовуються багатокадрові пристрої з можливістю одночасного перегляду 3-4 знімків.

Купити негатоскоп у Києві в магазині Mednova

Купити негатоскоп від надійного виробника за доступною ціною можна в інтернет-магазині Mednova.

У каталозі товарів представлені моделі з різними функціональними можливостями, які дозволяють використовувати пристрій у медичних закладах загального призначення та профільних поліклініках.

Ціна негатоскопа залежить від розмірів пристрою, наявності додаткових функцій, а також від типу джерела освітлення та можливості його регулювання. Багатокадрові прилади коштують дорожче, ніж однокадрові і мають більші габарити.

Купити негатоскоп можна онлайн, оформивши замовлення на сайті Mednova. Вся представлена на сайті продукція має сертифікати якості та гарантійний термін експлуатації, тому може використовуватись у медичних закладах різного типу. Менеджер інтернет-магазину охоче відповість на всі питання, допомагаючи підібрати ту модель негатоскопа медичного, яка найкраще підходить для конкретного випадку. Доставка здійснюється по Києву та всій Україні.

Кошик
Прокрутка до верху