Камери ультрафіолетові

Відображаються усі з 6 результатів

Камери ультрафіолетові

Електромагнітне випромінювання було виявлено в ХІХ столітті. УФ промені – А; В; Діють у трьох спектральних діапазонах і сильно відрізняються. Цей винахід давно поставлений на службу людству для знезараження води, повітря, поверхонь. УФО викликає зміни в ДНК мікроорганізмів, що впливає на їх розмноження і призводить до вимирання.

У цього методу є переваги та недоліки. Наприклад, оброблену УФО воду можна сміливо вилити, не побоюючись нікому нашкодити, оскільки бактерицидний ефект зберігається недовго і залежить не тільки від довжини хвилі, дози випромінювання, вологості та запиленості приміщення, а й від виду мікроорганізмів, на які впливають.

Ультрафіолетові камери для стерилізації

Усі представлені ультрафіолетові камери: «Економ», «Стандарт», «Мобіл» не стерилізують інструмент , А лише зберігають його стерильні властивості. При закритому корпусі стерильність зберігається шістсот годин. Цей ефект за рахунок встановленої у камері лампи низького тиску. Для зручності пересування габаритніше обладнання розробники забезпечили колесами.

Кошик
Прокрутка до верху