Ліжка медичні

Показано 1–12 із 29

Медичне ліжко для лежачих хворих

Ліжка медичні використовуються у стаціонарах лікарень різного профілю, санаторіях, лікарнях, реабілітаційних центрах, травматологічних відділеннях. Вони відрізняються високою міцністю, виготовляються із гігієнічних матеріалів, які можна дезінфікувати, мають низку особливостей конструкції, залежно від призначення.

Навіщо потрібне лікарняне ліжко?

Ліжка для лежачих хворих, пацієнтів з обмеженою рухливістю, тих, кому прописаний постільний режим, дозволяють проводити стаціонарне лікування в максимально комфортних умовах. Одне з призначень такого ліжка – надати найбільш зручне становище пацієнтові, який змушений тривалий час перебувати у ліжку. При низці захворювань існують вимушені становища, у яких болючі, неприємні відчуття зведені до мінімуму. Прийняти таке становище без зайвих зусиль дозволить ліжко з кількох секцій, кут нахилу яких можна регулювати. Вона забезпечує можливість посадити хворого, надати положення напівлежачи-напівсидячи, підняти або опустити ноги. За рахунок зміни положення секцій пацієнт може набувати зручного положення для сну, денного відпочинку, їжі, зменшується навантаження на хребет, знижується ризик утворення пролежнів.

Ліжка для лежачих хворих можуть використовуватися не тільки в лікарнях та реабілітаційних центрах, а й у домашніх умовах. Вони полегшують догляд за хворим, а ряд моделей оснащений пристроями, які допомагають людині з обмеженою рухливістю самостійно сідати, повертатись на бік. Деякі моделі ліжок медичних дозволяють проводити терапевтичні та діагностичні процедури, маніпуляції безпосередньо в ліжку, наприклад, ставити крапельницю, робити рентгеноскопію.

Види медичних ліжок

Існує безліч різновидів ліжок медичних:

 • загальнолікарняні, стаціонарні, призначені для нічного сну та денного відпочинку пацієнтів, які можуть пересуватися самостійно;
 • функціональні ліжка для лежачих хворих, із пристосуваннями, які дозволяють їм самостійно змінювати положення тіла;
 • реанімаційного типу для відділень інтенсивної терапії;
 • акушерські, для пологової допомоги;
 • травматологічні, з тракційною рамою для витяжки чи фіксації нижніх кінцівок;
 • для психоневрологічних клінік з ременями для фіксації пацієнта до ложа.

Загальнолікарняні ліжка нагадують звичайні, але відрізняються вищою міцністю за рахунок металевого каркаса, травмобезпечною конструкцією (округлені кути). Їх узголів’я зазвичай рухливе, регульоване. Стаціонарні ліжка можуть комплектуватися ортопедичним матрацом або основою з ламелей.

Функціональні ліжка лікарняні та домашні розрізняються кількістю рухомих секцій, яка варіюється від 1 до 4. Деякі моделі мають подовжній поділ на 2 секції, що дозволяє повернути пацієнта на бік. Секції можуть рухатися вручну, м’язової силою, і фіксуватися в потрібному положенні за допомогою розсувних упорів. Більш складні та дорогі моделі оснащені черв’ячною передачею та системою гвинтових важелів з ручним керуванням або пневмопружиною, гідравлічним приводом. Найбільш зручні ліжка з електроприводом, ними пацієнти з мінімальним збереженням рухових функцій можуть керувати самостійно. У таких моделях має бути або автономне джерело резервного живлення, або можливість механічного керування за відсутності електроенергії.

Ліжка реанімаційного типу є різновидом функціональних. Вони мають максимальну кількість секцій, що регулюються, у тому числі функцію латеральної ротації. При цьому у разі потреби ліжко можна швидко привести до горизонтального положення. Такі ліжка оснащені огорожею, яка запобігає випадковому падінню пацієнта, для зручності доступу до нього персоналу бортики можна знімати. Деякі моделі мають проникне для рентгенівських променів ложе, що дозволяє обстежити хворого на ліжку.

До корисних допоміжних пристроїв відносяться висувна секція в області тазу та полиця під судно, така конструкція полегшує гігієнічні процедури. Також лікарняні ліжка можуть комплектуватися відкидним столиком для їжі, кріпленням для крапельниць, дренажних ємностей, дугою для підтягування.

Існують посилені ліжка для пацієнтів із великою масою тіла, дитячі моделі, у тому числі огороджені з усіх боків, для найменших пацієнтів.

Чому нам довіряють?

Вибираючи ліжко для лежачих хворих, багато медичних закладів, а також приватні особи приймають рішення купити медичне ліжко в магазині Mednova:

 • ми пропонуємо продукцію відомих виробників, зокрема української компанії «Заповіт». Всі меблі сертифіковані в Україні, відрізняються надійністю, високою міцністю, зручною функціональною конструкцією;
 • у продажу представлений багатий асортимент ліжок для вирішення широкого кола завдань, медичних закладів різного профілю та домашнього використання. Наприклад, крім медичних ліжок, у нас можна придбати функціональні ліжка, масажні столи, а також медичні кушетки;
 • ми розуміємо важливість якісних медичних меблів та обладнання для успішного лікування та реабілітації хворих, тому намагаємось встановлювати на товари максимально доступні ціни;
 • сфахівці готові проконсультувати потенційних клієнтів, допомогти у виборі моделі, що повною мірою відповідає вашим потребам;
 • при продажі ліжка складної конструкції можливе навчання медперсоналу правильного поводження з нею;
 • здійснюється гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт.

Купити медичне ліжко у Києві та Україні.

Щоб купити медичне ліжко у нашому інтернет-магазині “Меднова”,вивчіть асортименти представлених на сайті товарів. Якщо ви вагаєтесь з вибором, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону, поясніть, для яких цілей потрібне ліжко, і вам допоможуть підібрати оптимальну модель. Замовлення оформляється через корзину. Ви можете вибрати зручний спосіб оплати:

 • сплатити рахунок-фактуру (якщо ви є платником ПДВ, надішліть на нашу електронну пошту скани відповідних документів);
 • переказати кошти з картки будь-якого українського банку.

Кияни можуть забрати ліжко із нашого магазину самостійно. Також можна замовити доставку по місту, області та до будь-якого населеного пункту України.

Кошик
Прокрутка до верху