Кушетки медичні

Показано 1–12 із 19

Медичні кушетки – перша необхідність у лікарні

Диванчик або лежак без спинок з узголів’ям ми зазвичай називаємо кушетками. Найбільше під такий опис потрапляє кушетка для фізіотерапевтичного кабінету. Це спеціальні медичні меблі, які застосовуються для медичних процедур і в залежності від призначення і нагоди застосування мають і різну будову. Деякі кушетки зі спеціальними пристроями, наприклад, для гінекологічного кабінету або використовуються для промивання кишечника.

Кушетка медична для ЛОРа

Напевно, кожен з нас у дитинстві хоч раз відвідував знаменитий ЛОР-кабінет, а це означає, що багато хто випробував на собі дію апарату за допомогою якого видаляють зайву слиз з носа. він ще відомий за простою процедурою зі смішною вимогою весь час говорити “кі – кі”. Так ось, без кушетки для ЛОР – кабінету це зробити б не вдалося

Електроприводні кушетки

Крім кушеток стандартної модифікації є моделі на електроприводі. Електронні перемикачі особливо корисні, якщо потрібно підкоригувати висоту та положення кушетки під ріст масажиста та особливості масажних процедур. Ціна таких кушеток також дуже відрізняється.

Для ЕКГ чи огляду пацієнтів підійде кушетка з тумбою. Є й інші види процедурних кушеток, без підголів’я і з таким. А в кабінетах та фойє часто використовують кушетку – лаву.

Кошик
Прокрутка до верху