Сумки медичні

Показано 1–12 із 27

Сумка медична

Іноді у лікарів з'являється необхідність взяти з собою лікарські препарати або медичний інвентар. Особливо це стосується лікарів, які працюють на виїзді. Цим фахівцям обов'язково потрібні медичні сумки або валізи. Великий вибір таких аксесуарів пропонує МедНова. Тут можна отримати консультацію та допомогу з вибором товарів, а також замовити їх доставку.

Різновиди сумок

Для екстреної допомоги. Такі сумки використовують працівники МНС. У цих моделей великий корисний об’єм, вони виготовлені з матеріалу, що не промокає, їх можна носити як рюкзак, на одному плечі або за ручки. Сумка має багато відсіків і кишень, є відділення для кисневого балончика.

Аптечка. Компактний варіант із відділеннями для медпрепаратів та витратних матеріалів для першої допомоги. У комплекті може бути довгий ремінь.

Сумка лікаря швидкої допомоги. Це містка модель для зберігання великої кількості препаратів та матеріалів. У продажу бувають сумки з стільниковою організацією відділень, дном, що не промокає, зміцненими ручками і еластичними кріпленнями для ларингеальних трубок.

Ампульниця – сумка з відділеннями для вертикального зберігання ампул різного діаметра.

Сумка спортивного лікаря. Ця модель схожа на валізу з великою кількістю відділень, яка може витримувати значні навантаження. Із зовнішнього боку обшивається ковзним матеріалом, який можна мити.

Сумки лікарів загальної практики. Їх відшивають із поліестеру або еко-шкіри. Часто зустрічається стільникова організація простору із відділеннями для зберігання медикаментів, шприців, ампул тощо.

Для аналізів. Така медична сумка має відповідати сертифікату для перевезення біологічних матеріалів. Внутрішні відсіки сумки покривають ізотермічною речовиною.

Кошик
Прокрутка до верху